Yeni Yorum Gönder 
Beşiktaş Euro Cup'ta güldü !
Yazar Konu
ERDEM


Yaş:
Nerden: İstanbul
Kayıt: Aug 2008
Mesajlar: 863
Rep Puanı: 6
Takımı: Besiktas
Mesaj: #1
Beşiktaş Euro Cup'ta güldü !
Alıntı:Kartal yüzümüzü güldürdü!

[Resim: medya.php?rn=16372]

Eurocup'ta Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka, Fransa temsilcisi Le Havre'yi 61-68 mağlup etti.

Temsilcimiz Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka karşılaşmaya Adem Ören ve Cevher Özen’in basketleriyle 5-0 önde başladı. Marcus Slaughter ve Bingo Marriex ile temsilcimize yanıt veren Le Havre takımı ilk üç dakikanın sonunda skoru eşitledi (7-7) Bu dakikanın ardından rakibi karşısında etkili oyununu sürdüren siyah beyazlılar, sert savunması ile de rakibine sayı şansı vermezken Muratcan Güler’in üst üste kaydetti sayılarla 10-0’lık bir seri yakaları ve 7-17 öne geçti. Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka ilk periyodun son 6 dakikalık bölümüne bu skorla önde girerken, temsilcimiz karşısında toparlanan Le Havre takımı dış atışlardan sayılar bulsa da Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka, Cevher Özer ve Muratcan Güler ikilisi ile sayılar bulmaya devam etti ve ilk periyodun son dakikasına 12-20 önde girdi. Periyodun son dakikası içinde savunmasını sertleştiren Le Havre takımı özellikle pota altından bulduğu sayılarla farkı azatlı ve Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka ikinci çeyreğe 18-21 önde girdi. Yine Cevher Özer’in serbest atıştan kazandırdığı tek sayı ile başlayan temsilcimiz Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka, Le Havre’nin ikinci periyotta ki etkili savunması karşısında sayı üretmekte zorlandı ve farkı 1 sayıya indiren Le Havre 12. Dakikada skoru 22-23’e getirdi. Bu dakikadan sonra yeniden oyuna ağırlığını koyan temsilcimiz, Dennis Mims, Ömer Ünver ve Adem Ören’in elinden bulduğu sayılarla ilk yarının son 5 dakikasına 22-29 önde girdi. Fabien Causeur ve Marcus Slaughter’in sayılarıyla farkı yeniden 1 sayıya indiren Le Havre takımı ilk yarının son 2 dakikasına girilirken skoru 28-29 yaptı. İlk yarının son 2 dakikası karşılıklı kaydedilen sayılarla geçilirken Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka ilk yarıyı 30-32 önde tamamladı.

Dennis Mims’in basketiyle maçın ikinci yarısına başlayan Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka 30-34 öne geçti. İki takım da yaklaşık 2 dakika boyunca sayı üretemezken sayı suskunluğundan sonra sayıyı Jimmy Baxter kaydetti ve temsilcimiz 30-36 öne geçti. Le havre karşısında etkili bir savunma yapan ve fazla sayı şansı vermeyen temsilcimiz Mire Chatman’in elinden bulduğu sayıyla da 30-39 öne geçti. Tj Thompson’un 3 sayılık basketiyle yeniden oyuna dönen Le Havre takımı üst üste sayılar bulurken temsilcimiz Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka da Jimmy Baxter ve Cevher Özer ile sayılar buldu ve üçüncü çeyreğin son 3 dakikasına temsilcimizin 41-42’lik üstünlüğü ile girildi. Bu dakikadan sonra iki takım da karşılıklı sayılar kaydederken Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka Cevher Özer ve Jimmy Baxter’in sayılarıyla farkı yeniden arttırdı (43-49) Üçüncü çeyreğin son dakikasına temsilcimiz bu skorla üstün girerken Adem Ören kaydettiği sayı ile üçüncü çeyreğin skorunu belirledi (43-51) Final çeyreğine Mire Chatman’in üç sayılık basketiyle başlayan Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka 43-54 öne geçerken Le Havre ise Bingo Marriex’in kaydettiği sayılarla skoru 48-57’ye taşıdı. Skor farkını azaltmak için sert savunma ile temsilcimiz Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka’yı durdurmaya çalışan ev sahibi ekip Tj Thompson ile üç sayılık basket bularak skoru 52-57 yaparken Jimmy Baxter Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka’yı 52-59 öne geçiren basketi kaydetti. Temsilcimiz maçın son 5 dakikasına bu skorla önde girerken siyah beyazlılar Cevher Özer ile 52-61 öne geçti ancak Le Havre, Aleksandar Bojic ile skoru 54-61’ e taşıdı. Dennis Mims’in serbest atıştan kazandırdığı basket ile 54-62 öne geçen Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka, maçın son 2 dakikasına bu skorla önde girdi. Tj Thompson’un bulduğu sayı ile farkı 6 sayıya indiren (56-62) Le Havre takımı skoru 58-63’e getirse de Haluk Yıldırım serbest atıştan kaydettiği sayılarla takımını maçın son dakikasına 58-64 önde girmesini sağladı. Karşılıklı olarak kaydedilen sayılara rağmen son dakika içinde de üstünlüğünü sürdüren Ziyaretciler mesaj icerisindeki linkleri goremezler. Linkleri gorebilmek icin lutfen buraya tiklayarak kayit olunuz. Cola Turka, karşılaşmayı 61-68 kazandı.

Milliyet
12-06-2008, 02:01 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Beşiktaş Euro Cup'ta güldü !
Mesaj Secenekleri Onceki - Sonraki Konu Ara / Bul Konuyu Değerlendir
Önceki Konu
Sonraki Konu
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5